Gimnazjum nr 1

im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

we Włocławku

Strona główna    
  2002; 2003; 2004; 2005; 2006;  
 

 

Absolwenci Gimnazjum w roku 2002:

Klasa IIIb:

Wychowawca: mgr Barbara Siedlecka.

Banachowicz Andrzej, Chruścielski Emil, Ciesielski Maciej, Galczak Sebastian, Kandyba Katarzyna, Kołodziejczak Marcin, Kuligowski Michał, Kulińska Justyna, Kwiatkowski Bartłomiej, Lewandowska Ewelina, Lewandowska Paulina, Michalski Przemysław, Mrożek Łukasz, Murzyńska Marta, Olszewska Elżbieta, Pawłowska Alicja, Piechocki Daniel, Potęgowski Filip, Rubiecka Katarzyna, Skowrońska Monika, Śłomiński Krzysztof, Smolińska Emilia, Szatkowski Łukasz, Wiśniewski Agata, Woltersdorf Sebastian.


Klasa IIIc:

Wychowawca: mgr Laryssa Włodarczyk.

Bąk Emilia, Bobela Tomasz, Brzeziński Łukasz, Cichorska Wioletta, Dzięcielewska Paulina, Graczyk Artur, Kaczmarkowski Krystian, Koralewski Kacper, Krasińska Katarzyna, Krużyński Piotr, Kucharski Kamil, Limanowska Anna, Maciejewski Piotr, Michalak Justyna, Michalski Krzysztof, Miżanowski Michał, Olkiewicz Marta, Puchalska Anna, Rejmanowski piotr, Tomczyk Adam, Trzoniec Paulina, Waryszewska Małgorzata, Wilicki Radosław, Wylocińska Paulina.


Klasa IIId:

Wychowawca: mgr Lamecka Beata.

Antoszewski Bartosz, Bieńkowska Natalia, Brzezińska Elwira, Cender Robert, Czerwiński Przemysław, Dembska paulina, Figiel Agata, Genert Jakub, Gołębiowski Tomasz, Hibner Joanna, Kamińska Kinga, Karmelita Justyna, Korpalska Paulina, Nowak Radosław, Piosik Anna, Plichciak Ewelina, Rosiak Michał, Sadziński Daniel, Szymczak Marcin, Śmiałowicz Tomasz, Tybnikowski Jakub, Tyter Ireneusz, Wesołowski Paweł, Wilk Paweł, Wołowicz Katarzyna, Ziółkowska Elżbieta.

Klasa IIIe:

Wychowawca: mgr Alicja Hermanowska.

Banasiak Barbara, Chodecki Miłosz, Chyczewski Piotr, Karpiński Rafał, Kobylińska Paulina, Kuczyński Maciej, Kułakowski Krzysztof, Lewandowski Marcin, Małecka Dagmara, Mitręga Robert, Moskal Beata, Moskal Magdalena, Moskal Milena, Mrozowicz Patrycja, Muchowicz Łukasz, Obierak Ireneusz, Rykowska Joanna, Siedlecki Jacek, Sikorki Piotr, Uniżycka Izabela, Wasilewski Dawid, Wiśniewski Łukasz, Wysoki Tomasz, Zych Mariusz.