Gimnazjum nr 1

im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

we Włocławku

Strona główna    
  2002; 2003; 2004; 2005; 2006;  
 

 

Absolwenci Gimnazjum w roku 2003:

Klasa IIIa

Wychowawca: mgr Elżbieta Samojło.

Balcerkowska Martyna, Czaińska Natalia, Dereszewski Piotr, Gładkowski Łukasz, Głogoza Ewa, Kaczmarkowski Ariel, Kornowska Marta, Krajewska Magdalena, Kunicki Marcin, Nikołajew Katrzyna, Opłatkowska Izabela, Orlikowski Łukasz, Piotrowska Ewelina, Przysiecka Paulina, Rostkowski Kamil, Rysiński Adrian, Słowińska Monika, Wolska Wioleta, Wujkowski Bartosz, Zielińska Żaneta, Żaba Monika.

Klasa IIIb:

Wychowawca: mgr Marek Kaźmierski.

Antoszewska Karolina, Bieliński Rafał, Cender Marcin, Ciesielski Michał, Gładysiak Grzegorz, Kalbarczyk Jakub, Korpalska Patrycja, Kotarska Ewelina, Kozłowski Bartłomiej, Kuźmiński Adam, Łukaszewska Karolina, Maciąg Kinga, Madzior Agnieszka, Owczarek Aleksandra, Paczkowska Marta, Paszyńska Marlena, Podolska Emilia, Podufolski Bartłomiej, Pora Łukasz, Raszka Adrian, Ryniec Iwo, Sieloszuk Marcin, Szutowicz Aleksandra, Węglarek Rafał, Wiśniewski Bartosz, Wójcikiewicz Kamil, Znyk Agnieszka.

Klasa IIIc:

Wychowawca: mgr Katarzyna Słodkiewicz.

Boblewska Marzena, Bronowski Bartłomiej, Filipiak Radosław, Jabłoński Krzysztof, Jarzyńska Sandra, Karasiak Joanna, Kobierska Monika, Kochanowicz Korneliusz, Kozimiński Paweł, Kwiatkowska Paulina, Lewandowska Nina, Linoż Kamil, Malinowski Kacper, Małecki Marcin, Nemeth Nikoletta, Nowakowska Edyta, Paradowski Michał, Pigtek Bartłomiej, Stępień Karina, Wojnarowska Ewa, Wojnowski Kamil, Wrzesiński Łukasz, Zawitowski Sławomir.

Klasa IIId:

Wychowawca: mgr Zbigniew Grzesiak

Bińkowska Karolina, Błaszak Paweł, Domżalska Malgorzata, Hościło Łukasz, Janisiewicz Paulina, Kaszubski Mariusz, Kozłowska Monika, Kuchciński Dariusz, Lazarzowska Małgorzata, Lewandowska Katarzyna, Lewandowska Sylwia, Łochocki Cezary, Miller Daniel, Nałuska Maksymilian, Piątkowski Sebastian, Piechota Magdalena, Pokucińska Patrycja, Rutkowski Łukasz, Sadowski Rafał, Smoliński Adrian, Święcikowski Łukasz, Szukerecka Magdalena, Wieczorkowska Kinga, Wojciechowski Andrzej, Wujkowski Kamil.

Klasa IIIe:

Wychowawca: mgr Irmina Sidor- Rzepińska.

Baranowksi Przemysław, Chrzanowski Radosław, Dębicki Marcin, Fidrysian Monika, Frąckiewicz Jakub, Gabryelski Mateusz, Gałan Piotr, Gameinert Grzegorz, Goździecka Joanna, Greszkiewicz Dawid, Kotlarz Artur, Kurowska Paulina, Lis Maciej, Marczewska Małgorzata, Michalska Katarzyna, Nęcki Piotr, Sobierajski Dawid, Trzebińska Karolina, Wesołowski Krystian, Wróblewski Łukasz.

Klasa IIIf:

Wychowawca: mgr Wanda Kwas.

Balcerzak Julita, Skibicka Anna, Biernacki Jarosław, Domańska Paulina, Gągolewski Marcin, Grączewska Sylwia, Irańska Justyna, Jankowska Agnieszka, Jarębska Ewa, Kordyl Beata, Krogulski Sławomir, Kujchowiak Maria, Lewandowska Danuta, Żabieniec Aneta, Łukasisk Dawid, Madziewicz Marcin, Nalewajska Marta, Osmałek Joanna, Paprocki Kamil, Pietrowska Małgorzata, Podgórski Marcin, Potocka Aneta, Roszak Paweł, Szefler Olaf, Woś Paula, Zieliński Mateusz.

Klasa IIIg:

Wychowawca: mgr Krystyna Garbowska

Ciarkowska Angelika, Czapki Bartosz, Danielewska Sylwia, Głogowska Katarzyna, Hołtyn Tobiasz, Łuszczak Karolina, Kaczorowska Dominika, Kałuży Miłosz, Łuczyński Maciej, Opłatkowski Marcin, Sakowska Ewelina, Schwenke Paulina, Seklecki Jacek, Seroczyński Tomasz, Specjalska Ewelina, Tokarska Ewelina, Wiatrowisk Radosław, Winczewska Katarzyna, Wojnakowski Michał, Zagorzycki Marcin, Zajączkowski Michał, Zieliński Dominik, Żak Lidia.