Gimnazjum nr 1

im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

we Włocławku

Strona główna    
  2002; 2003; 2004; 2005; 2006;  
 

 

Absolwenci Gimnazjum w roku 2004:

 

Kl. III A

Wychowawca: Joanna Kozicka

Biegalska Natalia, Ciechalski Kamil, Czachorowski Arkadiusz, Dorenda Adrian, Dziędzielewski Dawid, Hermanowska Paulina, Jędrzejewski Piotr, Kapuścińska Anna, Korzeniowski Tomasz, Kubicka Justyna, Kunicka Anna, Lipiński Jakub, Ogrodowska Iwona, Piwońska Magdalena, Polanowska Marta, Potęgowska Małgorzata, Potocka Alicja, Rysiński Krystian, Samodulski Martin, Urbańska Nina, Walczewski Michał, Wojtalik Izabella, Zasada Marcin, Zieliński Sebastian, Żołnowska Agata

 

Kl. III B

Wychowawca: Monika Eska

 Aliński Łukasz, Chojnicki Łukasz, Dębowska Marlena, Dzięgielewska Karolina, Kaczmarek Monika, Kaczorowski Bartosz, Kaszubska Natalia, Kłosiński Jarosław, Kłosowska Magdalena, Kowalski Jakub, Lewandowska Katarzyna, Lipigórska Katarzyna, Łaszewski Cezary, Matuszkiewicz Monika, Paprocki Mariusz, Piotrowska Magdalena, Poduralska Joanna, Poduralski Piotr, Proszkiewicz Sylwia, Różański Rafał, Sarnowski Zbigniew, Świerkowski Piotr, Zielińska Aleksandra, Chuda Paula

 

Kl. III C

Wychowawca: Anna Rykaczewska

 Bieńkowska Monika, Binczarski Bartosz, Gemeinert Grzegorz, Golecka Monika, Janiak Magdalena, Jarębska Alicja, Kubacka Agata, Kuropatwińska Emilia, Leszczyński Dariusz , Leszczyński Michał, Lichocki Dariusz, Modrzyński Konrad, Piłat Grzegorz, Pipczyński Patryk, Popławska Katarzyna, Rakoczy Kamil, Seligowski Tomasz, Sikorska Sylwia, Stępień Marcin, Strużewska Justyna, Suwalska Monika, Żbikowska Marta, Żurawski Łukasz

 

Kl. III D

Wychowawca: Sylwia Golenia

 Braun Dawid, Brzezińska Marta, Chojecka Kinga, Czerwiński Artur, Czerwiński Robert, Czupryniak Marcin, Gacioch Magdalena, Górecki Adam, Groblewska Marta, Jagieła Michał, Kopeć Bartłomiej, Kruszyńska Inez, Księżak Łukasz, Kuźmińska Marta, Majerska Eliza, Miller Daniel, Rusinek Mateusz, Rzepka Kamil, Syska Marcin, Szczesiak Małgorzata, Urbańska Marta, Wyżykowska Marzena, Zieliński Marcin , Żychowicz Łukasz 

 

 Kl. III E

Wychowawca: Henryka Domaradzka

 Andrzejewski Paweł, Bańkowska Żaneta, Białecka Joanna, Budzynowski Łukasz, Bukowski Arkadiusz, Czerwiński Kamil, Gawriołek Szymon, Jankowski Emil, Kapuściński Marcin, Markowska Magdalena, Orłowski Dariusz, Pawłuszko Emilia, Podgórska Paulina, Prykowska Luiza, Puchalski Paweł, Ramza Mateusz, Ryndfleisz Joanna, Rywalski Tomasz, Sakowska Ewelina, Sielska Paula, Szmajda Radosław, Turski Łukasz, Zalewa Dorota, Żak Paulina, Żegocki Krzysztof  

 

 Kl. III F

Wychowawca: Małgorzata Jeszke

 Arkuszewski Marcin, Bednarska Katarzyna, Błoch Maciej, Chojnacka Kinga, Dankiewicz Marta, Eluszkiewicz Agnieszka, Iwańska Magdalena, Iwaszko Patrycja, Janeczek Wioleta, Jesionowska Marta, Kluszczyńska Magdalena, Kołodziejczak Katarzyna, Kotlińska Żaneta, Kuraszewska Małgorzata, Malendowicz Katarzyna, Nęcki Piotr, Pawlak Karolina, Pawlak Patryk, Pietruszka Natalia, Prondzyński Jacek, Przybył Paweł, Racicka Agnieszka, Radowski Łukasz, Sadowski Sebastian, Stasiak Patryk, Wasielewska Anna, Wiśniewski Kacper, Ziemkiewicz Katarzyna