Gimnazjum nr 1

im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

we Włocławku

Strona główna    
  2002; 2003; 2004; 2005; 2006;  
 

 

Absolwenci Gimnazjum w roku 2005:

Klasa III A:

Wychowawca: mgr Małgorzata Tomczak

Bielak Hubert, Celmer Tomasz, Ciarka Marta, Czerwiński Marcin, Dzielędziak Agnieszka, Gągolewska Joanna, Hibner Aleksandra, Hinz Marta, Janiczek Maciej, Kurdubska Justyna, Kuźnicka Aneta, Malicki Michał, Mitręga Natalia, Nejman Tomasz, Niewiadomski Jarosław, Pełnikowski Krzysztof, Prus Błażej, Rydz Damian, Szajerski Krzysztof, Wańkowski Sławomir, Wasilewska Magdalena, Zapała Arletta, Zielonka Sylwester, Zych Daria, Żychlińska Natalia.

Klasa III B:

Wychowawca: mgr Małgorzata Biernacka

Brill Karolina, Czupryniak Przemysław, Depczyński Daniel, Filipiak Jarosław, Janeczek Robert, Janiak Łukasz, Jankowska Katarzyna, Jankowska Magdalena, Karasiewicz Marta, Kobyłecka Karolina, Kosatka Dariusz, Łodygowska Anna, Mangutow Piotr, Mirolewicz Paweł, Orliński Filip, Prętkiewicz Anna, Wiśniewska Izabela, Zdanowski Dawid, Zielińska Joanna, Ziółkowski Radosław.

Klasa III C

Wychowawca: mgr Alicja Hermanowska

Dąbrowski Łukasz, Gajewski Piotr, Gołębiowski Przemysław, Iwańska Paulina, Kaczmarek Mateusz, Kmieć Katarzyna, Krajewski Dariusz,  Lewandowski Patryk, Michalska Marta, Nowak Michał, Obierak Emil, Olkiewicz Patrycja, Olszewska Agnieszka, Pietrzak Monika, Ryniec Katarzyna, Strużewska Sylwia, Szulerecki Piotr, Witkowski Patryk, Wojnarowska Magdalena, Wydra Damian, Wysocka Katarzyna.

Klasa III D

Wychowawca: mgr Wanda Nowakowska

Bagdzińska Justyna, Baranowska Ilona, Białk Karina, Bieńkowski Filip, Ciesielska Aleksandra, Ciesielski Łukasz, Iwaszko Natalia, Kamińska Agata, Kląbka Katarzyna, Kochanek Daniel, Kruszewski Tomasz, Lewandowski Mariusz, Lipigórski Krzysztof, Pawłowski Kryspin, Prus Karolina, Rogowska Edyta, Sienkiewicz Marta, Stawiarski Mariusz, Sujecki Maciej, Szychulska Emilia, Wądołowska Monika, Wiśniewski Damian.

Klasa III E

Wychowawca: mgr Beata Lamecka

Dzieża Ewelina, Górski Damian, Jaskólska Ewelina, Kaczorowski Łukasz, Kawecka Justyna, Koralewska Patrycja, Korzeniewski Paweł, Krajewski Arkadiusz, Lipińska Justyna, Martofel Karolina, Mync Robert, Przysiecki Maciej, Retecki Marek, Rybka Dawid, Skoczylas Damian, Sobczak Damian, Sypniewski Maksym, Tyrajski Łukasz, Wocalewski Krzysztof, Wróblewski Kamil.

Klasa III F

Wychowawca: mgr Henryka Domeradzka

Brzeczkowska Ewelina, Cholewińska Dagmara, Chrzanowska Aleksandra, Dośpiał Jakub, Gawroński Dawid, Giętkowska Izabela, Kałużny Maciej, Kucińska Monika, Kuciński Damian, Łukaszewska Joanna, Malendowicz Klaudia, Muster Sławomir, Pawłowski Kamil, Politowski Piotr, Tyrko Joanna, Ulanowski Przemysław, Weznerowicz Rafał, Wiliński Adrian, Wojciechowski Łukasz, Woźniak Paweł, Wujkowski Damian, Zawiszewski Tomasz.

Klasa III G

Wychowawca: mgr Artur Grzegorzewski

Chałasińska Marta, Danielewicz Agnieszka, Duszczak Dawid Górda Laura, Górniewicz Aneta, Grzywacz Damian, Jankowska Monika, Kornowska Anna, Latowska Katarzyna, Lewandowski Jarosław, Mazurowski Sebastian, Motak Monika, Panaszek Martyna, Piętowska Marta, Puszkiewicz Justyna, Rybicki Emil, Szmudanowski Kamil, Trawiński Krzysztof, Wnuk Krzysztof, Wysocka Eliza, Wyżykowska Kinga.