Gimnazjum nr 1

im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

we Włocławku

Strona główna    
  2002; 2003; 2004; 2005; 2006;  
 

 

Absolwenci Gimnazjum w roku 2006:

Klasa III A:

Wychowawca: mgr Katarzyna Ziółkowska

Ciesielska Joanna, Ciesielski Marcin, Czachorowska Sandra, Dębowska Alicja, Gawroński Hubert, Knitowski Bartłomiej, Krzemiński Paweł, Kujawski Adam, Kwiatkowska Kamila, Lizińska Daria, Łodygowski Tomasz, Mikulska Marta, Nałudka Stella, Orankiewicz Agnieszka, Poturalska Marta, Raczkowski Maciej, Rosiak Kacper, Rutkowska Katarzyna, Seweryniak Magdalena, Siedlecki Maciej, Słowiński Adam, Urbański Marek, Więtczak Marlena, Witczak Sylwia, Wojciechowski Jakub, Zielińska Paulina.

Klasa III B:

Wychowawca: mgr Elżbieta Samojło

Annowska Joanna, Bachurski Patryk, Błoch Patryk, Cender Grzegorz, Deskiewicz Dawid, Filipiuk Daria, Jabłoński Grzegorz, Kalinowska Aleksandra, Kopeć Jakub, Kotarski Damian, Leśniewska Marta, Nowak Maciej, Nowakowski Maciej, Ryniec Dominik, Święcikowski Kamil, Szypulska Joanna, Urbański Adrian, Woźniak Magdalena, Zieliński Szymon, Ziółkowski Tomasz.

Klasa III C

Wychowawca: mgr Krytyna Garbowska

Augustyniak Grzegorz, Bobela Magdalena, Dębowski Dawid, Dulska Małgorzata, Ewert Łukasz, Gronkowska Katarzyna, Ignaczak Marcin, Jędrzejewski Kamil, Jurewicz Aleksandra, Karolak Jakub, Karolak Maciej, Kuliński Mariusz, Lipigórski Bartłomiej, Nawlicki Dominik, Piotrowska Monika, Plichciak Maria,  Pokuciński Adrian, Stefaniak Ernest, Szymański Maciej, Waryszewski Konrad, Wasilewski Dawid, Wilamowski Arkadiusz, Wiśniewski Michał, Zakrzewska Monika, Zych Bartosz.

Klasa III D

Wychowawca: mgr Magdalena Chmiel

Adrejańczyk Daria, Balcerkowska Paulina, Białkowska Karolina, Brodecka Aneta, Ciesielski Zbigniew, Dzielędziak Jusytyna, Ewert Mateusz, Guzowski Marcin, Jankowksi Wojciech, Jaranowska Agata, Kaczorowski Maciej, Karpiński Mariusz, Krępczyński Jarosław, Kujawa Bogdan, Łanowska Patrycja, Marczewska Marta, Ochociński Łukasz, Pniewski Łukasz, Ryczałowski Selim, Troczykowski Michał, Wujkowska Katarzyna, Zieliński Tomasz, Ziomek Artur.

Klasa III E

Wychowawca: mgr Katarzyna Słodkiewicz

Banasiak Damian, Domoradzki Adam, Janke Daniel, Jankowski Krystian, Jankowski Patrik, Kasprzyk Anna, Kotfas Paulina, Kuriata Rafał, Kuźmiński Sebastian, Lubrant Bartosz, Mętlewicz Michał, Młotkowski Patryk, Pierowska Aneta, Roszak Kamil, Rywalska Irena, Sobczak Marta, Walczak Rafał, Wocalewski Sławomir, Zapiec Sławomir, Żbikowski Dawid, Żbikowski Patryk.

Klasa III F

Wychowawca: mgr Małgorzata Jeszke

Danielewski Andrzej, Dominowski Przemysław, Grochowski Łukasz, Iwańska Milena, Jankowski Patryk, Karpiński Łukasz, Kubiak Kamil, Kunicki Michał, Kwiatkowski Ariel, Lamecki Rafał, Łuczak Paulina, Pajor Piotr, Paśniewska Sandra, Piątkowska Joanna, Sieracka Ilona, Sobisz Dagmara, Szanowski Kamil, Walczewska Magdalena, Wiklak Adrian, Zacharkiewicz Mateusz, Zawadzka Sylwia.